Bukuroshja e ka shërbyer me "çaj rusi” Melinda Ademin

Bukuroshja e ka shërbyer me “çaj rusi” Melinda Ademin

Florinda Kajtazi në fillim të këtij viti ka rrëmbyer kurorën e “Miss New York USA 2019”.

Kosovarja edhe pse jeton në një vend larg nga vendlindja, ajo duket se nuk i ka harruar traditat.

Bukuroshja sot e ka shërbyer me “çaj rusi” reperen e njohur shqiptare, Melinda Ademin e cila edhe ka publikuar pamjet.

Miss New York po na qet çaj”, ka shkruar Melinda në  videot e publikuara në Instagram.

Kujtojmë se,  Florinda është 27 vjeçare dhe jeton në qytetin e New York-ut prej vitesh, /21Media