Kendall Jenner dhe Gigi, Bella Hadid  pjesë e Victoria’s Secret këtë vit

Kendall Jenner dhe Gigi, Bella Hadid  pjesë e Victoria’s Secret këtë vit

Janë tre modelet më të kërkuara në botë, pëlqehen jo vetëm nga fansat e tyre por edhe nga shtëpitë e markave më të mira dhe luksoze në botë, përfshirë këtu edhe Victoria’s Secret, shkruan rtv.21.

Kendall Jenner dhe motrat Hadid konfirmuan se do të jenë pjesë e linjës dhe sfilatës së re për këtë markë.  Kjo nuk është hera e parë që ato ftohen për të sfiluar, në vitin 2016 ato gjithashtu ishin pjesëmarrëse.

 

Image result for kendall jenner gigi and bella hadid in vs show

Lajmin e bëri të ditur vet marka e njohur për V magazine, e cila ka premtuar se përveç linjës së re të të brendshmeve sensuale dhe me shumë stil, gjithashtu do të zhvillohet edhe një “fashion show” madhështor me datën 2 të muajit dhjetor./21Media.