Djali i modeles Chrissy Teigen  kopje e babait të tij

Djali i modeles Chrissy Teigen  kopje e babait të tij

Modelja 32 vjeçare Chrissy Tiegen, postoi mbrëmë një fotografi të djalit të saj 5 muajsh dhe ai duket si një John Legend i vogël.

Në fotografinë e postuar shihej vogëlushi duke e ushqyer veten me një lugë. Chrissy poshtë fotografisë kishe shkruar: “bebushi arushi duke ngrënë”, përcjellë rtv.21.tv.

Ngjashmëria e babait mee të birit është e padiskutueshme, madje edhe shumë miq të çiftit kishin lënë komente të ndryshme se sa shumë ngjajnë ata.

 

Çifti i njohur, kanë edhe një vajzë tjetër me emrin Luna, John tha për “People” se Luna është një motër shumë e mirë dhe e kujdesshme.

Kujtojmë se këgëtari John Legend, ka përfunduar tour-in e tij muzikor, ndërsa Chrissy Teigen ka botuar librin e saj të dytë të gatimit “Hungry For More”./21Media