Me këto linja trupore vështirë të besohet se është nënë!

Me këto linja trupore vështirë të besohet se është nënë!

Modelja e mirënjohur me famë botërore, Emine Cunmulaj, ka filluar pushimet dhe po relaksohet.

Cunmulaj ka zgjedhur bregdetin e Ulqinit për t’i kaluar pushimet, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, modelja ka publikuar në Instagram një fotografi në të cilën duket mahnitëse. Me linjat e saj trupore që ka Emina bën të duket e pabesueshme se është nënë./21Media