“Nata e Kendall Jenner” në show-in e Victoria’s Secret

“Nata e Kendall Jenner” në show-in e Victoria’s Secret

Ishte viti 2015 hera e parë për modelen e njohur Kendall Jenner që po merrte pjesë në show-in e shtëpisë së madhe të modës Victoria’s Secret.

It's Kendall's night! Jenner rules the Victoria's Secret runway with her fun, flirty attitude as she dazzles alongside BFFs Gigi and Bella Hadid and newcomer Winnie Harlow

Këtë vit ajo bëri ecjen më tërheqëse gjatë sfilatës me një qëndrim shumë flirtues për dallim nga të gjitha modelet e tjera, detaj që e bëri edhe mbretëreshë të asaj nate, shkruan rtv21.

Edhe pse modelet e tjera dukeshin shumë bukur, përfshirë këtu motrat Hadid, Gigi dhe Bella që i’u bashkuan ecjes së Kendall duke qeshur dhe duke i dhuruar puthje në faqe të gjithë sytë ishin te Kendall.

The runway masters: Barbara Palvin, Yasmin Wijnaldum, Winnie Harlow, Gigi Hadid, Kendall Jenner and Alexina Graham

Modelet e tjera të njohura në pasarelat botërore të modës që sfiluan këtë mbrëmje ishin: Barbara Palvin, Yasmin Wijnlandum, Winnie Harlow, Alexina Graham e shumë të tjera, si çdo vit tjetër Victoria’s Secret e arriti qëllimin të shpërndajë shkëlqim, knaqësi dhe energji pozitive me një organizim madhështor/21Media.