Skuadrat u treguan të forta përballë njëra-tjetrës

Skuadrat u treguan të forta përballë njëra-tjetrës

Ka përfunduar ndeshja e zhvilluar ndërmjet HC Vardarit dhe Mol-Pick Szegedit, që është zhvilluar në kuadër të xhiros së katërt të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Të dy skuadrat bënin lojë të mirë, duke barazuar njëra-tjetrën, gjë e cila ndodhi deri në fund të takimit, kur edhe ekipet e përfunduan takimin me rezultat të barabartë, 26-26, duke ndarë kështu edhe pikët, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, ndeshja është transmetuar ekskluzivisht në RTV 21Plus./21Media