Vajza e aktores së njohur një karatiste e ardhshme

Vajza e aktores së njohur një karatiste e ardhshme

Ishte personazh kryesor i shumë filmave të zhanrit aksion si: “Lara Croft”, “Mrs Smith”, “Master Tigress”. Është fjala për aktoren e njohur Angelina Jolie, ish gruan e aktorit po ashtu të njohur Brad Pitt, shkruan rtv21.tv

Image result for lara croft angelina jolie

Related image

Ajo në rolin e këtyre personazheve kishte pasur shumë skena luftarake dhe me armë. Nuk ka si  jetë më ndryshe me vajzën e saj, Vivienne, dëshira e saj për “aksion” e ka shtyr atë ta marrë shumë seriozisht sportin e karates.

Taking it in: With her sunglasses perched on her head and a cup of Starbucks coffee clutched to her chest, she stood alongside one of the Kenpo instructors as the students performed

Image result for angelina jolie and vivienne

Angelina si një nënë shumë krenare me vajzën e saj, u pa në Los Angele, në klasën e arteve marciale duke i ofruar mbështetje asaj. Përveç Vivienne, ish çifti kanë edhe 5 fëmijë të tjerë, në gjykimin për kujdestarin mbi fëmijët e tyre ata arritën një marrëveshje verën e kaluar, por si duket negociatat mes tyre nuk kanë funksionuar, pasi aktorja po kërkon kujdestari të plotë./21Media

Image result for angelina jolie and brad pitt children