Çifti më simpatik i serialit

Çifti më simpatik i serialit

Seriali “Vajzat e Diellit”, i cili aktualisht po transmetohet në RTV 21, ka marrë vëmendjen e shumë shikuesve. Kjo telenovelë ka mbledhur rreth vetes gjenerata të ndryshme, të moshuar e të rinj për shkak të temës që trajton, përcjell rtv21.tv.

Përveç situatave dramatike dhe atyre   komike janë të pranishme e momente romantike. Aktori Togla Saritas e cili vjen në rolin e Alisë dhe Hande Ercel e cila luan personazhin e Selinit, kanë bërë për vete dashamirësit e këtij seriali, falë “kimisë” së tyre e cila bën të duket sikur të jetë reale historia e tyre e dashurisë.

Sjellim disa nga momentet më romantike të çiftit.

Seriali “Vajzat e Diellit”, transmetohet në RTV 21 nga e hëna në të premtën në ora 20:00./21Media