Rita Ora zbuloi më shumë se që duhet

Rita Ora zbuloi më shumë se që duhet

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka rrëmbyer vëmendjen gjatë xhirimeve të klipit të ri në New York.

Rita ka shkëlqyer e veshur me një setër të kaltër që dukej si një fund i shkurtër dhe një palë çizme që shtrihen mbi gjunjët e saj.

Mirëpo, kjo veshje doli të mos jetë shumë funksionale kur erdhi puna te lëvizjet e saja në vallëzim, pasi i zbuloi trupin më shumë se që duhet./21Media