Pamje nga vendi i ngjarjes

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person ka vdekur e 3 të tjerë janë plagosur në përleshjen me armë zjarri që ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Muharrem Fejza”, në lagjen Mati 1 në Prishtinë.

Qytetarët kanë filmuar momentin e përleshjes së armatosur. Në pamjet të huazuara nga rrjetet sociale, shihen personat e dyshuar duke u gjuajtur me armë zjarri.

Pamjet nuk preferohen për persona të ndjeshëm dhe të mitur./21Media