Fotografitë u bënë virale në media

Fotografitë u bënë virale në media

Përballja mes McGregorit dhe Khabib Nurmagomedov, që përfundoi me mposhtjen e Gregorit nga Khabib u përhap mjaft shumë nga mediat anë e mbanë botës.

Në mesin e të pranishmëve ishte reperi i njohur kanadez Drake, i cili është shok i mirë i McGregorit dhe ai ishte në turmën e njerëzve gjatë përballjes.

Dy fotografi janë bërë virale në media gjatë momentit kur reperi e pa Nurmagomedovin teksa doli nga tetëkëndëshi.

Këtu iu sjellim disa fotografi, për ta parë reagimin e Drake ku duket mjaft i frikësuar.

Khabib e shokoi çdonjërin me veprimet e tij dhe kampioni i mëhershëm i UFC-së, Michael Bisping përsëriti pikën kur 30-vjeçari mund të përballet me dënim të ashpër./21Media