Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari

Edona Llalloshi edhe këtë verë ka qenë njëra ndër artistet më të angazhuara në ahengje të shumta familjare.

Njëra prej dasmave në të cilën mori pjesë Edona është edhe ajo e familjes Jashari, shkruan rtv21.tv

Gjithmonë në dasma, këngëtarja përkrah vetes ka edhe vëllain e saj, Milotin, i cili këndon bashkë me të.

Gjatë kësaj dasme, në një moment kamera e ka kapur Milotin teksa frikësohej nga të shtënat me armë.

Vlen të përmendet se nga kjo video shihet se Edona dhe Miloti krijuan një atmosferë fantastike në këtë dasmë teksa këndonin këngë patriotike./21Media