Po zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Kampionëve

Po zhvillohet ndeshja finale e Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Nantes dhe Montpellier e vlefshme për Ligën e Kampionëve në hendboll në konkurrencën e meshkujve.

Lojtarët e Montpellier pjesën e parë e përmbyllën me epërsi prej 3 golave, 13:16.

Mbetët të shihet se si do të reagojnë në pjesën e dytë lojtarët e Nantes pasi që po gjinden në disavantazh./21Media