Morena një ndër femrat më me stil në estradë

Morena një ndër femrat më me stil në estradë

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në këto foto që ajo publikon në Instagram bie në sy stili i veçantë dhe veshjet shumë moderne që ajo zgjedh.

Së fundmi Morena ka sjell një foto ku shfaqet me një palë pantallona dhe një bluzë të zezë të kombinuar për mrekulli me një pelush të gjatë të kuq.

Morena ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj./21Media