Morena me një tjetër dedikim për babain

Morena me një tjetër dedikim për babain

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, një fotografi në të cilën shihet pranë babait të saj.

“E vetmja kapje e dorës, që skishte kurrë prapavija tjera pos sinqeritetit e dashurisë #Babai”, është shkrimi që  Morena ka lënë krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

E VETMJA KAPJE E DORES, QE SKISHTE KURRE PRAPAVIJA TJERA POS SINQERITETIT E DASHURISE #DAD ❤️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Dje, Morena  bëri një dedikim të gjatë dhe emocionues për babain e tij me të cilin është shumë e lidhur.

Projekti i fundit muzikor i Morenës është “MISSED CALL”, i cili është publikuar më 20 tetor deri tani në Youtube numëron rreth 900 mijë klikime./21Media