Incidenti që i ndodhi Morenës

Incidenti që i ndodhi Morenës

Morena Taraku këtyre ditëve lansoi këngën “Femnat” në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ DAGZ.  Ajo iu këndon femrave dhe rëndisëisë së tyre në ndeja e mbrëmje, shkruan rtv21.tv.

Kurse edhe sot është fokusuar tek gjinia femore, por ajo ka trajtuar një problem të vajzave. Morena ka filmuar vetën teksa po hekuroste një nga bluzat e saj, në ato momente i bën telefoni dhe

Morena shkon për ta marrë atë duke e harruar hekurin mbi bluzë, e kur kthehet e sheh që bluza është djegur. E revoltuar ndaj pakudjesisë së saj ajo hakmerret ndaj telefonit duke e vënë hekurin mbi të. “Problemet e vajzave” është mbishkrimi që ka lënë mbi video./21Media

Girl problems !! 😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on