Morena nuk heziton të tregojë fotografinë e pasaportës

Morena nuk heziton të tregojë fotografinë e pasaportës

Udhëtimet e shumta në vende luksoze, veshjet e shtrenjta dhe deri tek gjërat më thjeshta që këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku i publikon në rrjetin social Instagram, rrëmbejnë vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv

Së fundi, Morena ka ndarë me ndjekësit e saj, fotografinë e saj të pasaportës në të cilën duket më ndryshe.

“Ma trego fotografinë e pasaportës”, ka shkruar Morena krahas postimit.

“Dashni” është projekti i fundit i Morenës në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Sabri Fejzullahun. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi një milion klikime në Youtube./21Media