Pak nga kënga e re e Sabri Fejzullahut

Pak nga kënga e re e Sabri Fejzullahut

Njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor të titulluar “Mos u dorëzo”.

Kënga është e zhanrit baladë dhe do të publikohet sot në ora 18:00, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram disa orë para publikimit këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të këtij projekti.

 

View this post on Instagram

 

Sonte 18: 00 Publikohet balada – Mos u dorezo

A post shared by Sabri Fejzullahu (@sabrifejzullahu_official) on

Ndryshe, “Kallem” është projekti i fundit muzikor që Sabri Fejzullahu ka publikuar në shtator. Kënga ka arritur mbi 400 mijë klikime në Youtube./21Media