Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira dhe kthjellime

Loading...

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me vranësira dhe kthjellime

Sipas shërbimit meteorologjik, do të ketë reshje shiu të izoluara në zonën veriore. Era do të fryjë me drejtim veriperëndim-juglindje 1-10 m/sek. Deti parashikohet i forcës 4 me lartësi dallge 1.8 metra. Mjegullinë lokale.

Temperaturat parashikohen:

Vendet Malore 12/29

Vendet e Ulëta 15/31

Vendet Bregdetare 16/31.