Adelina s’po mund të pres

Adelina s’po mund të pres

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku Adelina Ismaili, i ka njoftuar fansat e saj se motra e saj Ema po martohet.

“E+A po më bëni njeriun më të lumtur” ka shkruar Adelina mbi një foto të publikuar në Instagram në të cilën shkruhej “Nuk mund të pres, motra ime po bëhet nuse”.

Ndryshe, Ema nuk është e njohur shumë për publikun në krahasim me dy motrat e saj Zanfinën dhe Adelinën./21Media