Zanfina me dedikim për Emën

Zanfina me dedikim për Emën

Këngëtarja e mirënjohur, Zanfina Ismaili tash e një kohë është distancuar nga angazhimet muzikore, shkruan rtv21.tv

Mirëpo, në rrjetin social Instagram, Zanfina është shumë aktive dhe vazhdimisht ndanë me ndjekësit e saj fotografi nga përditshmëria.

Së fundmi, Zanfina ka qenë e ftuar në një dasmë dhe fotografitë nga ky event nuk kanë munguar.

Ajo ka publikuar edhe një foto pranë motrës së saj, Emës.

“Një motër si Ema do ta donin të gjithë, gjithmonë është aty edhe kur e hidhëroj…”, ka shkruar Ema krahas fotos.

“Sje ai mo” mbetet kënga e fundit që Zanfina solli në maj të vitit 2017./21Media