Mësoni se cili është i vetmi profil zyrtar i tyre

Mësoni se cili është i vetmi profil zyrtar i tyre

Motrat Mustafa të njohura si dy nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore, kanë treguar se dikush po i mashtron adhuruesit e tyre.

Në profilin e tyre zyrtar në Instagram, ato kanë treguar se dy llogari të hapura në emrin e Sahides dhe Safetes, nuk janë të tyre, shkruan rtv21.tv

“Te dashur miq, i vetmi instagram qe ne posedojme eshte @motratmustafa_official Te tjerat faqe te instagram nuk jane zyrtare”, kanë shkruar në një fotografi të publikuar në Instastory./21Media