Jose Mourinho ka folur për të ardhmen e Adnan Januzajt

Jose Mourinho ka folur për të ardhmen e Adnan Januzajt

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka folur për të ardhmen e Adnan Januzajt.

Futbollisti nga Kosova, ishte dhënë huazim nga Unitedi nga Sunderlandi dhe sot Jose Mourinho në një konferencë për shtyp, është pyetur për të ardhmen e Januzajt.

“Kam vendosur por nuk do t’ua them,” ka thënë Mourinho.

Ndryshe, Adnan Januzaj te United ka shënuar pesë gola në 63 paraqitje.