Jose Mourinho është dorëzuar për futbollistin e Real Madridit, Gareth Bale

Jose Mourinho është dorëzuar për futbollistin e Real Madridit, Gareth Bale

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e ka pranuar se ka hequr dorë nga ylli i Real Madridit, Gareth Bale.

Portugezi tha se lojtarin e dëshiron trajneri dhe klubi dhe kështu interesimi për të ka përfunduar.

“Bale? Mendoj se klubi e dëshiron atë, trajneri po ashtu, kështu që loja ka përfunduar”, tha Mourinho pas ndeshjes.