Kënga e tij bashkëpunim me artistin e huaj Veysel bëri bujë të madhe

Kënga e tij bashkëpunim me artistin e huaj Veysel bëri bujë të madhe

Më herët kënga kishte dalë zyrtare në Spotify, mirëpo ishte publikuar edhe shumë herë në YouTube nga kanale të ndryshme, e ishte shlyer me herë të tëra megjithëse shumë publikime merrnin klikime të shumta.

Pas disa kohësh dy artistët vëndosen që ta publikojnë këngën së bashku me videoklip në kanalin zyrtar të reperit Veysel, që ka gati 250 mijë abonues, shkruan rtv21.tv.

Për më pak se dy ditë, kënga morri mbi 1.1 milion klikime, duke u pëlqyer e mirëpritur shumë megjithëse ishte dëgjuar edhe më herët.

Regjisorë të klipit ishin Sener Ant dhe Maurice Bechthold, ndërsa këngën e kanë punuar MIKSU dhe Maclaud./21Media