Mozzik i gëzuar për suksesin e arritur

Mozzik i gëzuar për suksesin e arritur

Reperi i njohur, Mozzik ka arritur suksesin e parë me këngën e re “Zemra ime”, shkruan rtv21.tv

Ende pa u bërë 24 orë, artisti ka arritur të marrë 1 milion klikime në kanalin YouTube, sukses të cilit i është gëzuar vet Mozzik.

“Me ia thy vetit rekordet sosht fer”, ka shkruar Mozzik në Instagram.

Muzika dhe produksioni i kësaj kënge janë realizuar nga producenti Rrzon, kurse për tekstin është kujdesur vetë Mozzik. /21Media