Reperi e kujton të kaluaren

Reperi e kujton të kaluaren

Reperi i njohur kosovar, Mozzik është shumë i famshëm dhe i dashur për publikun. Reperi  nuk e ka problem asnjëherë që të flas për jetën e tij, duke mos e harruar asnjëherë të kaluarën.

Mozzik, së fundmi në Instastory e ka ritheksuar se vazhdon edhe ta kujton kohen kur i ka pasur bosh xhepat.

Ai madje e ka përmendur se është rritur me byrek dhe jogurt.

“Se njeri i fortë kurrë spo u dorzojke… si unë po un po u rrxojke e po u qojke…”.

“Gjithmonë kujtoj kush isha… kur gjepat bosh i kisha!”.

“Kejt qa foli osht sigurt. Jom rrit me byrek e jogurt..”, janë disa prej postimeve që Mozzik i ka bërë sot në Instastory.

Kujtojmë se Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana më 18 dhjetor të vitit që lamë pas janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Hana.

Ndryshe, Mozzik dhe Loredana kanë paraljmëruase se  pritet që shumë shpejt të publikojnë këngën e tyre të titulluar “Romeo&Julia”. /21Media