Pjesë e klipit e dashura e Mozzik

Loading...

Pjesë e klipit e dashura e Mozzik

‘Ti amo” është projekti i parë i Mozzikut pas largimit nga kompania ‘On Records’.  Mozzik për këtë këngë ka bashkëpunuar me reperin gjerman Veysel.

Fillimisht kënga është publikuar në Spotify dhe ka arritur që të pëlqehet mjaft shumë nga fansat e tyre, ndërsa sot në ditën e të dashuruarve kënga u lansuar edhe me videoklip, pjesë e të cilit është e dashura e Mozzik, Lorena Zefi.

Ndryshe, pritet që shumë shpejt Mozzik të vijë edhe me një duet me vëllain e tij, Getinjon./21Media