"I kam frikën dy gjërave në këtë jetë"

“I kam frikën dy gjërave në këtë jetë”

Reperi i njohur, Mozzik vitin 2019 solli projekte të ndryshme të cilat janë shëndërruar në hite, shkruarn rtv21.tv

Mozzik tregohet mjaft aktiv edhe në rrjetet sociale ku vazhdimisht publikon fotografi të ndryshme nga jeta e tij.

Së fundmi, reperi përmes një fotografie të publikuar në Instastory tregoi se ka frikë nga dy gjëra.

“I kam frikën dy gjërave në këtë jetë Zotit nalt, dhe vetës poshtë”, është mbishkrimi që e ka lënë në Instagram reperi.

Ndryshe, viti 2019 aq sa ishte i suksesshëm për Mozziku këtë vit u nda edhe nga gruaja e tij Loredana me të cilën e ka një vajzë. /21Media