Takimet parazgjedhore

Takimet parazgjedhore

Pak ditë para se të shpërndahet Kuvendi partitë politike kanë intensifikuar takimet për lidhjen e koalicioneve parazgjedhore. Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thirrur sot në takim kryetarin e PSD-së, Nismës dhe AAK-së. Përveç kryetarit të AAK-së, njëherit kryeministër në dorëheqje, Ramush Haradinaj, krerët e PSD-së dhe Nismës u takuan me të parin e LDK-së./21Media