Thotë se pavarësisht të gjithave është i hapur për bashkëpunim

Thotë se pavarësisht të gjithave është i hapur për bashkëpunim

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka adresuar kritika ndaj partive politike që e sulmuan sa ishte në pushtet, por thotë se pa komplekse mund të bashkëpunojë me kundërshtarët e djeshëm politik.
Përmes një shkrimi në Facebook, Mustafa ka theksuar se sulmet ndaj tij nuk i bëri një subjekt por i organizuan dhe i bënë së bashku, VV, AAK, Nisma dhe këta që, siç shprehet, u konvertuan në socialdemokratë. Kritika të ashpra pati edhe për PDK-në./21Media