Roma do të huazojë lojtarin

Roma do të huazojë lojtarin

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi është afër transferimit te Roma. “Topçinjtë”, nuk janë të kënaqur me shërbimet e lojtarit dhe po shpresojnë ta shesin para se te mbyllet afati kalimtar.

Shqiptari që luan për kombëtaren e Gjermanisë është i gatshëm për të provuar një sfidë të re.

Roma do të huazojë lojtarin, ndërsa verën e ardhshme mund ta blejnë për 23 milionë euro.