Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Barcelona Lassaas dhe HBC Nantes, ndeshje kjo që po zhvillohet në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve në Hendboll.

Gjatë pjesës së parë dy ekipet luajtën lojë të mirë, duke barazuar dhe kaluar në epërsi ndaj njëri-tjetrit, por në fund të 30-të minutshit të parë fitimtar doli ekipi i HBC Nantes, i cili fitoi përballë Barcelona Lassaas me rezultat 16-13 shkruan rtv21.tv

Ndeshja po transmetohet live në RTV 21Plus./21Media