Modelja merr masat për koronavirus

Modelja merr masat për koronavirus

Naomi Campbell ka marrë të gjitha masat për t’u siguruar që gjatë udhëtimeve nuk do të infektohet me koronavirus.

Modelja u vesh me kostumin e bardhë special, e cila të mbron nga virusi ngjitës. Ndërsa në fytyrë kishte vendosur syze, doreza ngjyrë vjollcë dhe maskën e kaltër.

Fotografitë 49-vjeçarja i shpërndau në llogarinë e saj në Instagram, me qëllim që t’i këshillojë të gjithë për t’u mbrojtur./21Media

 

View this post on Instagram

 

Safety First NEXT LEVEL. Thank you @lindaevangelista Full video coming on my YouTube soon…

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on