Mbretëresha e bikineve

Mbretëresha e bikineve

Blogerja ruse Natasha Oakley e cila njihet si “mbretëresha” e bikineve jo më kot është zgjedhur nga marka australiane e të brendshmeve si ikona e saj.

Natasha ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram dhe ka treguar se do të jetë fytyra e re e markës “Bondsaus”.

“Jam e entuziazmuar që jam fytyra e re e brendit më ikonik australian të veshjeve të brendshme, ‘Bondsaus’”, ka shkruar Natasha mbi foton e publikuar.