Nuk dihet se çka ka ndodhur mes çiftit

Nuk dihet se çka ka ndodhur mes çiftit

Reperi i njohur Tyga është larguar nga shtëpia e bukuroshes Kylie Jenner, çka ka lënë të nënkuptohet se çifti është ndarë, shkruan rtv21.tv

Revista e njohur “Us Weekly”  ka bërë me dije se reperi pas 10 muajve që u ftua që të jetonte në vilën e motrës së vogël Jenner, mblodhi gjërat e tij dhe u largua.

Ndryshe çifti më i përfolur i spektaklit Tyga dhe Kylie edhe më herët kanë pasur zënka madje edhe një ndarje të shkurtër./21Media