Çfarë ndodh kur punonjësit e librarisë mërziten

Loading...

Çfarë ndodh kur punonjësit e librarisë mërziten

Libraria e parë e pavarur në Francë, po vazhdon me qëllimin e saj që të përputhen sa më shumë njerëz me kopertinat e librave.

Mbi një vit më parë, kjo librari shpërtheu në internet me argëtimin e tyre unik “mos gjykoni një libër nga kopartinat”. Punonjësit filluan të ndajnë imazhet e njerëzve të vërtetë, vetë dhe klientët e tyre, duke zgjeruar fotot e librit, transmeton rtv21.tv.

Tani libraria ka afër 64 mijë ndjekës në Instagram që e duan marrjen kreative në promovimin e librit.

Hidhni një sy në disa nga këto pamje të mrekullueshme./21Media