Vdiç ish lojtari dhe trajneri, Ugo Ehiogu

Vdiç ish lojtari dhe trajneri, Ugo Ehiogu

Në moshën 44 vjeçare ka ndërruar jetë ish lojtari i Anglisë, Aston Villas dhe trajneri i Tottenhamit, Ugo Ehiogu.

Klubi i Tottenhamit ka bërë të ditur se Ugo ka vdekur nga sulmi në zemër.

“Me pikëllim të madh ju njoftojmë për vdekjen e Ugo Ehiogu, trajnerit tonë të ekipit U-23”, njofton klubi.

http://rtv21.tv/nderron-jete-ish-mbrojtesi-i-anglise/
Facebook Comment