Ndeshja është zhvilluar në kuadër të xhiros së 26-të në Superligë

Ndeshja është zhvilluar në kuadër të xhiros së 26-të në Superligë

Sonte është zhvilluar derbi mes Gjilanit dhe Dritës, që ka përfunduar me rezultat 0-0.

Kjo ndeshje është zhvilluar në kuadër të xhiros së 26-të në Superligë në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Pas kësaj ndeshjeje, që përfundoi me barazim Gjilani pozicionohet në vendin e gjashtë me 35 pikë, ndërsa Drita në vendin e pestë me 45 pikë./21Media