Shumica e adhuruesve po e pëlqejnë këtë ndryshim të artistit

Shumica e adhuruesve po e pëlqejnë këtë ndryshim të artistit

Këngëtari i mirënjohur i zhandrit popullor, Sinan Vllasaliu përkundër moshës gjithmonë e ka mbajtur sharmin dhe freskinë e rinisë.

Së fundmi artisti ka bërë një ndryshim në pamjen e tij, duke e lënë mjekrrën të rritet më shumë se herave të tjera, shkruan rtv21.tv

Këtë ndryshim mund ta shihni përmes dy fotografive të publikuara së fundmi në Instagram.

Ndjekësit e Sinanit po e komentojnë shumë këtë ndryshim të artistit, shumë prej tyre po e pëlqejnë, por ka edhe prej tyre e duan Sinanin ‘e vjetër’./21Media