Shfaqet me një stil ndryshe të flokëve

Shfaqet me një stil ndryshe të flokëve

Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret e estradës shqiptare që vazhdimisht bën ndryshime në dukjen e saj, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi një milion ndjekës, këngëtarja në fotografitë e fundit që ka publikuar shfaqet me një stil dhe ngjyrë ndryshe të flokëve.

Dafina ka marr komente pozitive nga ndjekësit e saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

E ksi tripa….. 📸 @teocubela Hair: @toupemabelgal, @rudyahm / styling, mup&hair #toupemabelgal #sentoowigs #lareina #moneyz #dafinators

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe, “Rofe” është projekti i fundit muzikor i artistes që është publikuar më 14 prill dhe që deri më tani numëron mbi një milion mijë klikime në kanalin Youtube./21Media