Çifti Obama festojnë përvjetorin e 27-të

Çifti Obama festojnë përvjetorin e 27-të

Ish-Presidenti amerikan, Barack Obama dhe ish-Zonja e parë e shtetit amerikan, Michelle Obama me raportet e tyre që kanë çdo herë janë model për njerëzit në gjithë botën.

Për çiftin Obama sot është një datë e veçantë, sepse ata festojnë 27-vjetorin e martesës, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast Obama ka shkruar një dedikim të veçantë për Michelle.

Siç kanë thënë Beatles: Është duke u bërë më mirë secilën herë. Faleminderit e dashur, për 27 vitet e mrekullueshme”, ka shkruar Obama në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Like the Beatles said: It’s getting better all the time. Thanks, babe, for 27 amazing years!

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

 Barack dhe Michelle Obama kanë dy vajza: Malia Ann dhe Natasha, e njohur si Sasha./21Media