Heidi në mes perimeve

Heidi në mes perimeve

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku ka treguar se e don shumë natyrën dhe të ushqyerit në në mënyrë vegjetariane, shkruan rtv21.tv

E fejuara e boksierit Robi Krasniqi ka publikurar një fotografi në Instagram, bukuroshja është në mesin e koshpshit dhe nga ozicioni i trupit të saj duket mjaft e lumtur. Fshati, jeta ime !!!! My home, my food, my life (Shtëpia ime, ushqimi im, jeta ime)”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, e cila është e realizuar nga i fejuari i saj./21Media