Po vërehet një fluks më i madh i qytetarëve që po iu drejtohen kutive të votimit

Loading...

Po vërehet një fluks më i madh i qytetarëve që po iu drejtohen kutive të votimit

Tani kur kanë kaluar disa orë prej hapjes se vendvotimeve për zgjedhjet e parakohshme parlamentare dhe raportohet se numri i votuseve në Gjilan është duke u rritur.

Sipas disa qytetarëve në Gjilan procesi i votimit është duke shkuar në rregull dhe siç thonë ata po presin ndryshime, raporton rtv21.tv.

Përderisa një qytetar nuk kishte pasë mundësi ta gjejë emrin në listë, ndërsa një qytetar tjetër i rastit nga kjo komunë tha se ka ardhur nga Zvicra vetëm për të votuar./21Media