Tërhiqet shorti për Superligë dhe Ligën e Parë

Tërhiqet shorti për Superligë dhe Ligën e Parë

Federata e Futbollit e Kosovës ka tërhequr sot shortin për edicionin e ri të IPKO Superligës së Kosovës  si dhe Ligës së Parë, gara që do të nisin në pjesën e dytë të muajit të ardhshëm./21Media