Shyhrte Behluli ka filluar pushimet

Shyhrte Behluli ka filluar pushimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli është njëri ndër personazhet më të përfolur të showbizit shqiptar.

Shyhretja është shumë aktive sa i përket projekteve të reja, por, përveç se është aktive në punë kohëve të fndit 57-vjeçarja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Me anë të disa postimeve në Instastory ka treguar se ajo bashkë me bashkëshortin ka vendosur të pushojë për disa ditë nga puna.

Shyhretja dhe Luli për pushime janë duke qëndruar në Kapadokia të Turqisë.


Projekti i fundit i Shyhretes mbanë titullin “Je e vetmja”, këngë, e cila është dedikim për nënën dhe ishte publikuar me rastin e 8 Marsit- Ditës së Gruas. Ky projekt është pëlqyer shumë nga publiku, ku në kanalin Youtube deri tani numëron mbi 3 milionë klikime. /21Media