Engji ka venodsur që të pushojë disa ditë

Engji ka venodsur që të pushojë disa ditë

Këngëtarja e njohur, Engjëllusha Salihu, e cila në fillim të karrierës u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit tani është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera të publikut.

Pas shumë angazhimeve që ka në punë, Engji ka venodsur që të pushojë disa ditë jashtë Kosovës.

Vendi që ajo ka zgjedhur për pushime është Italia, nga ku edhe po publikon fotografi të ndryshme.

Në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram në sy bie  veshja e saj me shumë ngjyra.

E lumtur”, është mbishkrimi që Engji e ka lënë poshtë kësaj fotografie.

 

View this post on Instagram

 

Happy

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Engji aktualisht është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Fejesa”, të cilën e ka publikuar në muajin prill dhe deri tani në YouTube numëron mbi 1 milionë klikime./ 21Media