Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Rrëmbeu vëmendje me këto fotografi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur shqiptare, Gjyste Vulaj po shijon pushimet në Kapadokia të Turqisë, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron ndjekës të shumtë, këngëtarja ka publikuar disa fotografi të veçanta nga Kapadokia.

Gjyste Vulaj shihet e veshur me një fustan të gjatë, teksa ka vënë në pah format trupore.

 

 

View this post on Instagram

 

#cappadocia #cappadociaturkey #goreme #turkey #vacation #singer #songwriter #music #dress #outfits @kikiriki #belt

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

 

View this post on Instagram

 

#cappadocia #turkey #goreme #singer #music #singersongwriter #dress

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Ndryshe, “Askush si na” është projekti i fundit nga Gjyste Vula që është publikuar më 24 janar 2019. Kënga ka arritur mbi 300 mijë klikime në Youtube./21Media