Këngëtarja duket shumë bukur

Këngëtarja duket shumë bukur

Edhe pse është afër të 50-tave, Remzie Osmani çdo ditë po befason me pamjen e saj.

Ajo për vite me radhë ka argëtuar dhe vazhdon të argëtojë publikun me zërin e saj të veçantë.

Këngëtarja, e cila pas vetes ka një numër të madh të fansave, për të cilët mundohet të jetë edhe aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe dhe video të ndryshme, shkruan rtv21.tv

Përmes disa fotografive të publikuara në Instagram, Remzija ka treguar se bashkë me bashkëshortin,
Halilin janë duke qëndruar në New York, nga ku ajo po publikon fotografi të ndryshme.

Remzia dhe Halili janë të martuar prej vitesh dhe kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën./21Media