Sonte me fillim nga ora 19:00 luhen disa ndeshje të Europa League-s, e të tjera me fillim nga ora 21:00

Sonte me fillim nga ora 19:00 luhen disa ndeshje të Europa League-s, e të tjera me fillim nga ora 21:00

Në kuadër të Europa League-s sonte do të zhvillohen ndeshjet e 12 grupeve, pra 24 ndeshje.

Njëra nga ndeshjet me fillim prej orës 19:00 është edhe ndesha Young Boys Skënderbeu, shkruan rtv21.tv.

Në grupin e tyre Skënderbeu kanë 5 pikë pas 5 ndeshjeve, dhe gjenden në vendin e tretë, pas Partizanit të Beogradit që ka 8 pikë, dhe Dynamo Kievit që ka 10. Në vendin e fundit janë Young Boys me vetëm 2 pikë./21Media